• Telefons: +371 29685653
  • E-Pasts: info@epius.lv

Papildelementi

Piedāvājam dažādus papildelementus, kas domāti gan bērnu drošībai, gan ērtākai dzīvei. Šos papildelementus varam uzstādīt jūsu jaunajiem logiem pēc jūsu pieprasījuma.

Papildlementi, ko piedāvājam

Rokturis ar slēdzeni

Tiek bloķēta furnitūras nobīdi no ārpuses. Šis rokturis novērš loga atvēršanu pat sasista stikla gadījumā.
Tas ir absolūti drošs bērniem un ieteicams pielietot jebkuram drošības līmenim. Loga roktura griešanās tiek bloķēta vai atbloķēta ar atslēgas vairoga palīdzību. Augstākā aizsardzības pakāpe – no ārpuses nav iespējams nobīdīt loga slēdzenes mehānismu.

Rokturis ar pogu

Logs aizverās un atverās ar vienkāršu pogas nospiešanu. Nospiežot pogu, rokturis ir atbloķēts, pagriežot rokturi, poga automātiski atgriežas izejas stāvoklī. Paaugstinātā aizsardzība bloķē logu roktura pagriezienu no ārpuses.
Plaša krāsu izvēle.

Balkona sprosts

Ļauj nofiksēt balkona durvis izejot uz balkona, aizsargājot to no plašas atvēršanas. Izgatavota no metāla. Tā neizprovocēs caurvēju vai vērtnes aizciršanu sasitoties ar rāmi. Lai atkal atvērtu durvis, atgriežoties no balkona, ir pietiekami viegli to pagrūst.

Ķemmes

Visvienkāršākais vēdināšanas veids ir atvēršanas ierobežotājs, kas veido nelielu plastikāta “ķemmi” un ļauj regulēt vērtnes atvēršanu četros stāvokļos – gan pagriežamo, gan pagriežamo-atvāžamo stāvokli. Ķemme ļauj nofiksēt logu slīpajā un atvērtajā stāvoklī ar spraugu starp rāmi un vērtni aptuveni no 1 līdz 7 cm, un var būt uzstādīta uz visiem logu veidiem.

Rokturis - HOPPE

Šim rokturim ir funkcionālais autobloķēšanas mezgls. Saķēre starp rokturi un tapu ļauj normāli lietot rokturi no iekšpuses, bet bloķē tās manipulēšanas mēģinājuma gadījumā no ārpuses caur logu furnitūru.

Bērnu slēdzene

Logu, uz kura ir uzstādīta bērnu slēdzene, nav iespējams plaši atvērt, bet var atbīdīt par dažiem centimetriem istabas vēdināšanai, nodrošinot, lai mazs bērns nevarētu saviem spēkiem logu atvērt.

Ventilācija - Aereco

Dotās ventilācijas galvenā sastāvdaļa ir relatīva mitruma rādītājs telpā, no kura ir atkarīgs izraidāma un padodama gaisa daudzums. Mitruma līmenis telpā ir atkarīgs no dzīvojošo un mājas darbu daudzuma, kuru rezultātā rodas ūdeņu tvaiks (veļas mazgāšana, gatavošana un t.t.).Pateicoties pieplūdes ventilatoriem ar higrovadību, sistēma nodrošina padodama gaisa padevi un regulē izraidāma gaisa daudzumu – par šo daļu atbild izvelkami režģi ar higrovadību. Mainīga mitruma dēļ poliamīda lente atstiepjas un saīsinājas, vienlaikus izmainot pieplūdes ventilatora vai režģa caurlaides spēju. Rezultātā izmainās gaisa daudzums, kurš var paiet caur iekārtu.

Caurlaiž no 3 līdz 35 m3 gaisa stundā;
Izslēdz straujas mitruma un temperatūras svārstības;
Nerada caurvēju;
Izslēdz kondensāta veidošanos uz logiem;
Ļauj uzstādīt „minimālās vēdināšanas” režīmu;
Nepasliktina siltuma un skaņas izolāciju;
Aizņem maz vietas un gandrīz nav pamanāms;
Nav nepieciešama elektrobarošana.

Kontakti

  • E-Pasts: info@epius.lv
  • Tel. Nr. 29685653

Rekvizīti

  • SIA "EPIUS"
  • Reģ. Nr. 43603080569
  • Juridiskā adrese: Jelgava, Kreimeņu iela 1, LV-3001

© 2019 SIA EPIUS. Visas tiesības aizsargātas.​

Dalies
lvLatviešu valoda
ru_RUРусский lvLatviešu valoda